понеділок, 28 березня 2016 р.

«Озеро смелых» - нова книга Леоніда Марченка

Леонід Марченко знову порадував юних читачів та презентував свою нову книгу «Озеро Смелых».

У пригодницькій повісті розповідається про те, як друзі влітку вирушили у подорож по озеру, щоб накреслити його карту. Хлопці побудували пліт, який став для них і домівкою, і камбузом.

Презентація відбувалась незвичайно – суперактивно!
Учні 5-В класу гімназіії №20 об’єднались у дві команди: «Сміливці» та «Винахідливі». Обрали капітанів та штурманів, які будуть прокладати маршрут по карті. Гімназистів очікували 8 стоянок – 8 завдань.


Оцінювало їх прискіпливе журі.
Тож, які стоянки стрілися на їхньому маршруті?

1.Капітанська. Діти вишикувались за зростом та підготувались до походу.
2.Морські терміни. Юні мандрівники продемонстрували знання морської термінології
3.Силачі. Діти віджимались, щоб довести, що готові до випробувань.
4.Мужність. На цій зупинці Леонід Марченко розповідав про свою книгу «Клятве остались верны» та про мужність юних патріотів- хлопців з Карантинного острова.
5.Узлова. Щоб впевнено відчувати себе під час морської подорожі, треба вміти в’язати вузли. Експерт з цього питання – морський «вовк» Костянтин Мішаткін продемонстрував декілька способів, а діти спробували зав’язати самостійно декілька вузлів.


6.Риболовля. Шукачі пригод розпізнавали види риб, з чим добре впорались.
7.Камбуз. На камбузі хлопці готували юшку, а дівчата пропонували рецепти салатів, які вони могли б запропонувати під час подорожі.
8.Привал. На привалі діти послухали уривок із пригодницької повісті, як головні герої розповідають про свої найзаповітніші мрії. Кожен із присутніх також поділився своїми мріями про майбутнє.


І ось, нарешті, підведення підсумків – діти намалювали всі зупинки на карті та підрахували відстань, яку вони подолали під час своїх мандрів.Журі оголосило результат – перемогла команда «Винахідливі»!Але всі отримали яскраві враження, позитивні емоції та можливість поспілкуватись з письменником – Леонідом Марченком!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.