понеділок, 5 вересня 2016 р.

Читай-компанія мандрує

Вже згасло веселе барвисте літо, настала сама красива і мальовнича пора року – осінь, коли читачі групи за інтересами молодшого відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки продовжують віртуальні мандрівки країнами світу.

Саме 4 вересня малеча «завітала» до країни, де «народились» Лускунчик, Маленький Мук та Бременські музики. Малеча дізналась про традиції і звичаї Німеччини.
Лускунчик приготував загадкові горішки, розколовши які потрібно було відгадати загадки про ялинкові іграшки, Маленький Мук – чарівні капці, завдяки яким потрібно було, за відведений час, подолати певну відстань, а Бременські музики запропонували маленьким мандрівникам у дружньому колі заспівати відомі пісні.Подорож відбулась весело, жваво, емоційно і яскраво. Навіть дорослі брали активну участь у дійстві, поринувши в казковий світ дитинства.


Тож, всіх бажаючих запрошуємо завітати на наступне засідання, яке відбудеться 18 вересня, та провести вихідний день разом з Херсонською обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки.Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.