понеділок, 13 березня 2017 р.

Мистецтво для вас і вашої дитини

Весняної неділі у відділі естетичного виховання пройшло цікаве заняття для батьків у рамках проекту «Виховуємо творчого читача». Дорослі познайомилися з новинками літератури та настільними іграми відділу, дізналися, скільки цікавих занять, крім читання та гаджетів чекає на їхню дитину у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.Тата Беніцького Данила більше зацікавили шашки. Він, навіть, провів турнір серед маленьких читачів.Серед великої кількості настільних ігор також є новинки – це ігри «Воображарій», «Пэчворк», «Знаменитість» та «Нізам».

Гра «Нізам» розкриває двері однієї з найбагатших колекцій дорогоцінного каміння. Нескладні правила у поєднанні із захоплюючим процесом допоможуть вам і вашим близьким зануритися у світ розкоші, властивий витворам найвідоміших ювелірів Індії.


Настільна гра «Знаменитість» на ерудицію та реакцію, де учасники згадують відомих людей різних епох. Ця гра тренує пам'ять та розширює кругозір.


Печворк - створення мозаїки з шматочків різних тканин. Сьогодні це і хобі мільйонів людей, і особливий вид дизайнерського мистецтва. В грі «Печворк» знадобиться не тільки час, але й просторова уява, кмітливість та ощадливість.

А «Воображарій» - це захоплююча гра на загадування та розгадування слів для веселої компанії.Запрошуємо батьків та дітей до відділу естетичного виховання. Читайте, грайте та творіть!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.