пʼятниця, 12 травня 2017 р.

Незвичайні солдати на фронтах війни

Ми народилися вже давно після ІІ світової війни і, на щастя, не пізнали її жахів, але глибоко пишаємося тим, що наш народ зумів вистояти в жорстокій битві з фашизмом і перемогти.Дуже нелегко далася Перемога!

У важкі роки поруч з солдатами на фронті воювали і ті, кого ми називаємо нашими меншими братами: тварини та птахи. Вони здійснювали подвиги, не знаючи цього. Просто робили те, чого їх навчили люди і гинули, рятуючи тисячі людських життів.


Про багато цікавих випадків, коли природа допомагала людям, дізналися школярі Херсонських шкіл №2 та №4 під час уроку-пам’яті «Незвичайні солдати на фронтах війни», який провели для них бібліотекарі сектору періодичних видань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.


Такі заходи не тільки дають знання про історичні події, а й виховують любов до Батьківщини, почуття гордості за свій народ, гуманне відношення до тварин.

Ми повинні пам'ятати тих, хто загинув, давши нам можливість бачити чисте небо над головою. Давайте цінувати мир!Ангеліна Вєтрова, 
завідуюча сектором періодичних видань 
Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової ЧайкиНемає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.