четвер, 6 липня 2017 р.

Зілля чарівної ночі

5 липня читачі відділу естетичного виховання Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки «працювали» у Студії паперових фантазій та в Еко-цеху Фабрики казкових речей. Цього разу своїм секретом з дітьми поділився Петрусь із книги Дари Корній «Петрусь Химородник».Зустріч відбувалася напередодні Івана Купала, тому історія про пригоди хлопчика у Купальську ніч зацікавила дітей.

«У найчарівнішу пору року, на Івана Купайла, коли сходить на землю Сила Сварожа, коли превеликої моці набувають духи, добрі й лихі, Петрусеві доведеться шукати чарівну квітку папороті.»Петрусевий друг, домовичок Дрім, оберігав дім, давав поради хлопчику і міг перетворюватися на кота.

Кіт дуже сподобався маленьким «робітничим» Фабрики, тому вони виготовляли чарівних котиків, які тепер будуть мешканцями їхніх домівок.Котиків виготовляли в техніці паперова мозаїка, а щоб гарно обрамувати творіння, потрібна рамочка. Як її зробити і прикрасити власноруч, діти побачили у нашому відділі.

Так як рослини набувають цілющої сили в цей день, то оздобити рамочку можна гілочками дерев та трав.Будьте творчими! Чекаємо на вас у відділі естетичного виховання наступної середи у «малярні».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.