пʼятниця, 7 липня 2017 р.

“Море творчих ідей для допитливих дітей”


Літо - найулюбленіша пора всіх дітей. Літо - це канікули, відпочинок на березі моря, походи в гори, поїздка до бабусі, ігри на свіжому повітрі, здійснення мрій ... Влітку завжди хочеться творити,  та здійснити мрію можливо тільки в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки. Щочетверга об 11:00 у секторі періодичних видань проводяться майстер-класи “Море творчих ідей для допитливих дітей”.

І цього разу читачі сектору разом з бібліотекарем відправились в захоплюючу подорож та познайомились з жителем підводного царства – медузою.


 Одним з дивовижних фактів про медуз є те, що вони на 95% складаються з води. А ще - найбільша медуза зростає до 183 см в діаметрі разом з щупальцями, а довжина її тіла - близько 30,5 м? Існує більше 2000 видів медуз.

А зробити своїми руками медузу можна зі звичайного целофанового пакета.

І нам знадобились:

1) Пляшка з водою

2) Пакет

3) Ножиці

4) Акварель

5) Нитки


Згортаємо пакет, вирізаємо коло, кінці надрізаємо.

В отриманому зверху місці згортання в частину пакета наливаємо воду для балансування та додаємо акварель. Зав'язуємо ниткою.

Запускаємо в "акваріум". Готово - медуза плаває!А яка зустріч чекає на вас наступного разу, ви дізнаєтесь, коли завітаєте 13 липня, як завжди об 11.00. Чекаємо на вас!

Радченко Ірина,
бібліотекар сектору періодичних видань

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.