пʼятниця, 5 січня 2018 р.

Йде до нас колядочка

Напередодні Різдва у бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки зібралися постійні читачі, «зачаровані діти», вихованці табору «Сонечко», щоб познайомитися з традиціями різдвяного свята.

До нього готуються і дорослі і діти: прибирають чисто свою оселю, подвір’я, печуть калачі, варять кутю та вчать колядки.Наші читачі дуже старалися і всі у цьому переконалися. Діти колядували: Азамат вивчив «Нову радість…», Назар – «Коляд, коляд, колядницю», а Максимчик виготовив зірку. Потім всі разом готували стіл – клали сіно, часник, гроші, застеляли рушником, а ще наголосили, що треба поставити 12 пісних страв. Серед них обов'язково повинна бути кутя, яку готують з пшениці та спеціального сиропу, в якому є рідкий мед, мелений мак, родзинки та горіхи. Ось чому переддень Різдва в Україні називають Святвечором, або інколи - Святою вечерею.
  
 


А яке Різдво без вертепу? Так був і вертеп, а створили його діти у вигляді пальчикового театру. Тепер кожен зможе своїм рідним та друзям переповісти історію народження маленького Ісуса.

А ще вивчили нову коляку, щоб було з чим іти колядувати.


Із Різдвом Христовим
Ми щиро вітаєм,
Щастя і здоров’я
Ми усім бажаєм!
Нехай віра в серці
Кожного засяє,
Матір Божа з неба
Усіх привітає!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.