понеділок, 5 лютого 2018 р.

Солодке диво

Чергове заняття у Школі Мері Поппінс цього разу для читачів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, учнів сьомого класу ЗОШ-інтернату ім. Т. Г. Шевченка, присвячене організації дитячого дозвілля та свят.

Існує багато різних цікавих ідей їх проведення, але ми обрали саме ідею «з присмаком карамелі», адже жодне свято не проходить без солодощів.

Щоб навчитися готувати цукерки, ми відправилися до давніх друзів нашої бібліотеки - у «Майстерню карамелі». Тут нас зустріли майстри-карамельє Влад і … Влад! Вони розповіли учасникам, що карамель має характер, вона дуже примхлива, має свої секрети, а скільки треба сили та вправності, щоб з нею справитися.Саме від них учасники Школи дізналися рецепти приготування карамелі. А якою була дегустація карамелі! Навіть важко перелічити, скільки існує її смаків та ароматів.
А ще були змагання між карамельє та дітьми у вправності відгадування загадок та цікавих розповідей.

Майстри обсипували карамельним снігом, видували гірлянди з солодкого сиропу та лопали бульбашки. Карамельна зустріч запам’ятається надовго учням Школи Мері Поппінс.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.