четвер, 12 квітня 2018 р.

Поліція в бібліотеці

10 квітня у другій половині дня велика група поліцейських зайшла у Херсонську обласну бібліотеку для дітей імені Дніпрової Чайки.

Відвідувачі – діти та дорослі, які на той час були в книгозбірні, з острахом спостерігали, як юнаки та дівчата у поліцейській формі у швидкому темпі ціленаправлено переходили з відділу у відділ. В очах у відвідувачів читалось запитання: Що вони шукають? 


А шукали у бібліотеці майбутні поліцейські – курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ – локації із завданнями євроквесту «Ми – українці, ми – європейці!»Команди працювали неймовірно злагоджено, збираючи зірки для прапору Євросоюзу.Правознавці блискуче впорались з усіма завданнями, підтвердивши свої знання про Україну та країни Євросоюзу.А на сам кінець заходу курсанти з натхненням і завзяттям виконали Державний Гімн України.


Поведінка, комунікація, дисципліна, ерудованість цих молодих людей, які в майбутньому охоронятимуть правопорядок у суспільстві, викликали у бібліотекарів впевненість у майбутньому України.

Ангеліна Вєтрова, 
завідуюча сектором періодичних видань 
Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.