пʼятниця, 1 березня 2019 р.

Не вірррр - перевірр

Сьогодні читачі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки стали учасниками  Всеукраїнського заняття з пошуку фактів  “Не вірррр - перевірр”. Захід проходив за ініціативи міжнародної організації IREX в рамках проекту "Вивчай та розрізняй" за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки та посольства Великої Британії в Україні. 
Студенти музичного училища, солдати – прикордонники та бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки  потрапили на вибори до незвичайної країни «Мурляндії» та спробували розібратися  у особливостях передвиборчих кампаній кандидатів  у президенти: Мурчика, Пушинки та Барсіка. 


Під час  заняття учасники заходу навчилися розрізняти маніпуляції у передвиборчих кампаніях, розвинули навички критичного мислення, дізналися про незалежні платформи, на яких необхідно перевіряти правдивість певної інформації.Сподіваємося, що здобуті знання допоможуть учасникам заходу, особливо молоді, яка вперше в житті прийде на виборчі дільниці.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.