пʼятниця, 12 квітня 2019 р.

Шалене чаювання

Наші постійні читачі все частіше святкують свій день народження в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки.
Бібліотекарі відділу естетичного виховання розробили низку святкових програм для дітей, де вони потрапляють в різні пригоди з улюбленими книжковими героями. Найбільшою популярністю у квітні серед читачів залишається книга «Аліса в країні див».Бібліотекарі перетворилися на Червону Королеву та Шаленого Капелюшника і створили справжню казку для своїх читачів.
Відомий парфумер під псевдонімом «Чіліні» Сергій Каров винайшов та створив аромати, які характеризують кожного з персонажів.  На день народжені Сімони гостям потрібно було відгадати, який запах належить тому чи іншому герою книги.А також, своє день народження в бібліотеці відсвяткувала і Марія. 
Діти завітавши в чарівну країну потрапили спочатку до Капелюшника, який разом з ними потанцював та запропонував пограти в різні ігри.

Червона Королева запросила подивитися мультфільм.

Білий Кролик покликав хлопчиків і дівчаток, за собою,  потанцювати.


А Аліса залишила друзям підказки, аби віднайти привітання героїв книг, які випадково загубилися.  


А на дні народжені у Софії після цікавого квесту, ігор і веселощів з друзями потанцював справжній дракон.

Ми з радістю запрошуємо вас у Херсонську обласну  бібліотеку для дітей ім. Дніпровой Чайки - дім сміху, веселощів і доброго настрою.
Синилова Інга Геннадіївна,
бібліотекар відділу естетичного виховання

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.