пʼятниця, 10 травня 2019 р.

За крок до фіналу

Сьогодні у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулось визначення переможців конкурсу «Один раз на все життя», який тривав з 8 березня 2019 року.
За цей час усі бажаючі (а запрошувались до участі учні 8-11 класів) мали змогу прослухати лекції отця Іона та працівників Центру захисту материнства та дитинства. Надихнувшись прослуханим, учні могли створити свої власні творчі роботи на такі теми, як «Моя щаслива сім’я», «Краса батьківства», «Нехай дитя прийде у світ», «Цнота – оберіг шлюбу», «Багатодітна родина – дітей багато не буває!»
 На розгляд журі у нинішньому році надійшло 95 творчих проектів у номінаціях:
Відеореклама (презентації і відеоролики) – 23 робіт
Літературна (поетичні, прозові і публіцистичні твори)- 15 творів
Друкована промоція (буклети, платати, постери, листівки та ін.) – 38 робіт
У цьому році учасникам конкурсу було запропоновано взяти участь ще й у новому фотоконкурсі, надіславши світлини із зображенням своєї щасливої сім’ї.
Таких гарних світлин на ІІІ міський конкурс надійшло 18.
Слід зазначити, що ця статистика дає далеко не повний перелік учасників - адже на розгляд журі були представленні тільки кращі роботи, які перемогли  у І, шкільному етапі у закладах загальної середньої освіти міста Херсона. Всього до участі у конкурсі долучились 17 шкіл,  2 літературні студії, а також православні недільні школи - не лише з Херсона, а й із сусідніх Олешок.
А оцінювало творчі проекти конкурсантів компетентне журі, у складі якого – Рилєєв Василь Петрович, фотохудожник, заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки фотохудожників України, голова журі; Кацарська Наталія Юріївна, завідувач сектора абонемента Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. дніпрової Чайки, секретар журі; о. Іоанн Гордієнко, настоятель Свято-Касперівського храму м. Херсона, голова відділу з питань сім’ї Херсонської єпархії УПЦ; Поздняк Валентина Миколаївна, начальник відділу з питань виховної роботи управління освіти Херсонської міської ради; Горова Ірина Миколаївна, методист Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді; Захарчук Вікторія Вікторівна, заступник директора з виховної роботи ЗЗСО №57; Зарєчна Юлія, керівник Центру захисту материнства і дитинства «Життя»; Кравченко Катерина, президент ЗОШ №57, член комісії з питань громадських зв’язків та ЗМІ Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради та Теслюк Уляна, президент гімназії №20 ім. Б.Лавреньова.Вже за тиждень ви дізнаєтесь імена кращих з кращих і зможете побачите роботи переможців на підтримку традиційних сімейних цінностей.
Тож запрошуємо Вас на святковий фінал відкритого конкурсу на кращий творчий проект «Один раз на все життя», який відбудеться 17 травня, о 12.00 у Херсонському державному будинку художньої творчості, за адресою: вулиця Суворова, 3.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.