четвер, 12 вересня 2019 р.

Іменинників вітаємо та скарби шукаємо!

Сьогодні Херсонська бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки перетворилася на Острів Скарбів, адже до нас завітали учні 2 класу 53 школи, щоб привітати своїх літніх іменинників.  Вони виявилися доволі спритними, влучними та розумними  піратами, які із неабиякою завзятістю вирушили на пошуки частинок мапи та скрині зі скарбами. 
Пройшовши курс підготовки «мисливців за бібліоскарбами», а це уроки влучності, рівноваги та кмітливості, маленькі «флібустьєри» «відпливли» у квесту-мандрівку. 

Саме тут і розпочалися пригоди бібліопіратів на Острові Скарбів. Дітям треба було за підказками знайти частинки мапи, яка вказувала місце, де заховано скарби для іменинників. Чого тільки не випало на долю відважним «бібліокорсарам»?
Отримавши чорну мітку, довелося боротися з морськими чудовиськами та виконувати завдання з фантів. 

А коли під час шторму  майже всю команду «змило» хвилею за борт, то треба було  їх рятувати  звичайною повітряною кулькою. 
Ще вчилися  в’язати морські вузли та танцювати  під час  хитавиці. Зібравши усі частинки мапи  діти  знайшли скриню зі скарбом – це солодке частування для справжніх «морських вовків». 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.