пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.

«Ігри патріотів Херсонщини 2019»: фінальні змагання у місті Херсоні

17 жовтня 2019 року в Херсоні відбувся другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», у якому взяли участь діти-переможці І туру - читачі шкільних бібліотек міста. Змагання цієї групи учасників організували управління освіти Херсонської міської ради, методичний кабінет при управлінні освіти та бібліотечні працівники закладів загальної середньої освіти міста, за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.
Змагання відбувались одночасно у трьох адміністративних районах міста, а базами їх проведення стали:
Херсонська гімназія №1 Херсонської міської ради (Корабельний район); 
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №31 Херсонської міської ради (Суворовський район);
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №52 Херсонської міської ради (Дніпровський район)
Фіналісти міського етапу інтелектуального турніру продемонстрували глибокі знання природи, історії, літератури і культури рідного краю, довівши таким чином, що організатори турніру в ході його проведення досягають поставленої мети - сприяння патріотичному вихованню учнів та поширенню краєзнавчих знань про Херсон і Херсонщину.

Участь у змаганнях інтелектуального турніру брали учні 4-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів усієї Херсонської області, змагаючись за звання кращого знавця рідного краю у спеціалізованих дитячих, публічних та шкільних бібліотеках, зокрема й у шкільних бібліотеках Херсона.

На першому етапі змагання учасників проводились за ігровими картами, розробленими фахівцями бібліотеки імені Дніпрової Чайки:
- для учнів 4-5 класів - «У пошуках знайомих незнайомців (тваринний світ Херсонщини)», «Зелене диво Херсонщини (рослинний світ рідного краю)»;
- для учнів 6-7 класів – «Херсонські ерудит-мандри (пам’ятники та пам’ятні місця, топоніміка краю)», «Лицарі Таврійського краю (козацька доба в історії Херсонщини)»;
- для учнів 8-9 класів – «Літературний круїз (письменники Херсонщини)», «Етнічний калейдоскоп Херсонщини», «Мистецька палітра Херсонщини».
Формою змагання серед школярів міста у ІІ турі стало тестування, за результатами якого компетентні журі визначили переможців у кожній віковій категорії у всіх трьох районах міста. Усі переможці міського етапу візьмуть участь 20 листопада 2019 року в обласному фіналі турніру.

А дипломами переможців міського етапу обласного інтелектуального турніру "Ігри патріотів Херсонщини" 2019 року нагороджені:

- у Суворовському районі:

Молодша вікова група
І –  Кубатко Ілля, учень 5 класу ХТЛМ
ІІ – Рябченко Матвій, учень 5-Б класу ЗЗСО №30
ІІІ – Дзюба Дар’я, учениця 5-А  класу ЗЗСО №44

Середня вікова група
І – Тарасова Ксенія, учениця 6-Б класу гімназії №6, та Голіцин Денис, учень 7-Б класу ЗЗСО №30
ІІ – Качкаров Андрій, учень 7-А класу ЗЗСО №45
ІІІ – Шевцов Ярослав, учень 6-Б класу гімназії №20

Старша вікова група
І – Годованюк Михайло, учень 9-Б класу гімназії №20
ІІ – Батура Ірина, учениця 9-А класу ЗЗСО №45
ІІІ – Байдуганов Данило, учень 9-Б класу ЗЗСО №31

- у Дніпровському районі:

Молодша вікова група
І – Ничипорук Оксана, ученниця 5 класу ЗЗСО №43, та Аліфанова Вікторія, учениця 4-Б класу ЗЗСО №53
ІІ – Ейсмонтович Єва, учениця 5-Г класу ЗЗСО №52
ІІІ – Федорчук Андрій, учень 5-Б класу ЗЗСО №38

Середня вікова група
І – Тимощук Марія-Ізабель, учениця 7-Б класу ЗЗСО №52
ІІ – Вершинін Іван, учень 7-Б класу ЗЗСО №50
ІІІ – Величко Маргарита, учениця 6 класу ЗЗСО №40

Старша вікова група
І – Скельсаров Віктор, учень 8-Г класу ЗЗСО №52
ІІ – Чорній Дмитро, учень 8 класу ЗЗСО №36
ІІІ – Матушкіна Вероніка, учениця 8-Б класу ЗЗСО №48


- у Корабельному районі:

Молодша вікова група
І – Солодовнікова Маргарита, учениця 5-Б класу гімназії №1
ІІ – Дрозд Євгеній, учень 4-А класу ЗЗСО №14
ІІІ – Кіршов Ярослав, учень 5-А класу гімназія №3, та Гуменюк Костянтин, учень 5-А класу ЗЗСО №26

Середня вікова група
І – Ковальчук Артем, учень 6-А класу гімназії №1
ІІ – Скрипка Катерина, учениця 6-Б класу ЗЗСО №51
ІІІ - Стрельник Олексій, учень 7-А класу ЗЗСО №11, та Дереш Михайло, учень 6-Б класу гімназія №3

Старша вікова група
І – Новікова Анна, учениця 9-А класу ЗЗСО №51
ІІ – Смирнов Дмитро, учень 9-Б класу гімназії №3
ІІІ – Житняковська Валерія, учениця 8-Б класу ЗЗСО №26

Змагання краєзнавців-ерудитів супроводжувалось яскравими виступами творчих колективів шкіл, на базі яких проводились районні змагання на кращого знавця Таврійського краю.



Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік