вівторок, 15 жовтня 2019 р.

Книжкова веселка

11 жовтня до сектору документів іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали учні Херсонської загальноосвітньої школи I-ІІ ступенів № 16. Учнів чекали неймовірні факти про казки різними мовами і історію створення казок різними казкарями. Діти дізнались які народні легенди і перекази, які використовували брати Грімм, Шарль Перро і Ганс Христиан Андерсен, створюючи сюжети для пригод своїх казкових героїв, згадали «Пряниковий будиночок», «Кришталеві черевички», «Чарівне дзеркало» і інші чарівні предмети з казок. Також діти пограли в гру, в якій відповідали на питання про відомі вислови з дитячих книжок та вгадували назву казки за ілюстрацією. Учні дізнались, що у секторі можна прочитати народні казки, мовою на якій вони були написані, а також послухати аудіоказки і як читати електронні книжки.
У відділі інтернет-послуг учні дізнались, які бувають віртуальні книжки, які ресурси всесвітньої павутини можна використовувати для пошуку книжок і як їх завантажити на комп’ютер. Також діти були ознайомлені з найбільш відомими віртуальними бібліотеками і які книжки українською мовою можна почитати в такій незвичайній бібліотеці.
У продовження теми казок діти завітали до ігрової зали нашої бібліотеки і провели весело час, танцюючи з героями казок і мультфільмів. Найбільш нашим читачам запам`ятався танець з героями казки «Чарівна лампа Аладіна».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.