четвер, 20 лютого 2020 р.

Найефективніші інструменти для реклами: колобок, ріпка, рукавичка

Ніякий товар/послуга не будуть продаватися, якщо про них не знатимуть покупці. Тому для сьогоднішнього тренінгу в школі медіаграмотності для працівників бібліотек закладів ЗСО м. Херсон, що проходить в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки були обрані такі відомі бренди, як «Колобок», «Курочка Ряба», «Солом’яний бичок».
Учасники тренінгу з завданням справилися на відмінно. В хід пішло все: і соціальна програма для пенсіонерів «Курочка ряба», і фінансовий оберіг «Солом’яний бичок», панацея від усіх захворювань «Ріпка», екологічно чистий, вітамінний бум «Колобок», унікальна вакцина від коронавірусу «Рукавичка».


Адже під час тренінгу були розглянуті найкращі моделі інструментів для конструювання реклами.


Також учасники наголосили важливість застосування диференційованих підходів у створенні реклами, наприклад, в різних країнах потрібний свій підхід, аби враховувати інтереси будь-яких груп та культур.


Ми не просто живемо в епоху медіа, медіа відображає навколишню реальність. І основною задачею медіаграмотності стає вміння деконструювати ці медійні тлумачення реальності. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.