пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Під час карантину, малюк, не сумуй – читацьку спрагу негайно втамуй!

У тебе з’явилося багато вільного часу протягом «вимушених канікул» і постало питання: чим зайнятися, сидячи вдома? Відповідь є! Найголовніше не вішати носа, не «киснути» та не нудьгувати, а вигідно для себе використати цей момент. 
Аби наш читач не журився та не засмучувався відділ обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки радить негайно схопити до рук книжку.
Тож якщо у тебе є вдома кішка чи кіт і тобі не байдуже, про що думає ця загадкова та незалежна тваринка, в нагоді стане книжка талановитої швейцарської письменниці Ханни Йохансен «Я тут просто кішка».
Це своєрідний щоденник звичайної домашньої киці Ільзебіль, який містить в собі розповіді про її звички,  про бачення світу, про дивні вчинки, з котячого погляду, людей і собак, про любов до родини та про найголовніше – їжу.
Нові котячі історії Галини Вдовиченко «36 і 6 котів - детективів» та «36 і 6 котів - компаньйонів» не залишать байдужими прихильників детективних історій та пригод.

Бо герої цих книжок стають справжніми детективами і розслідують реальний таємничий злочин – зникнення картин, а ще, познайомившись із самотніми бабусями і дідусями, що живуть у старенькому будинку, намагаються допомогти їм та піклуються про них, стаючи не лише компаньйонами, але й справжніми футболістами і театральними акторами.
Чи бувають розумні, пізнавальні та ще й легкі і веселі книжки, спитаєш ти? Звісно ж бувають! Саме такою є книжка, а точніше – серія книжок «Киця-мандрівниця. Як усе почалося» Галини Манів про подорожі в різні куточки світу.
Допитлива й ерудована Маля та весела й щира Манюня завжди готові до нових пригод, вражень, і звичайно ж, знайомств. Наприклад, вирушаючи у подорож до Італії, киці-мандрівниці дізнаються про відому Віденську оперу, про те, що Венеція не тоне, а стоїть на островах, а прибувши до Рима, відвідують все чим він славиться: Колізей, Форум, стародавні храми та собори. А чим смакували, що куштували в італійському ресторані подружки та куди відправилися далі ти дізнаєшся прочитавши цю книжку.
Зустрівшись із розумним та кмітливим суперкотом на ім’я да Вінчі  Каті Матюшкіної, тобі доведеться розшукати картину-загадку "Посмішка Анаконди", яка раптово зникла з Кукушкінського музею та знешкодити підступного злочинця – мишеня, яке залякало пів Звіриного міста, а ще потрапити у прикольну та заплутану космічну історію, яка розповість про летючу тарілку, політ на Місяць, про мобільні, летючі будинки Гори геніїв.

А ще, перегортаючи сторінки книжок «Кіт да Вінчі. Посмішка Анаконди» та «Кіт да Вінчі. Навала прибульців» ти дізнаєшся про багато-багато чого іншого, неймовірного і страшенно цікавого.
Тож часу не гай - читай!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.