субота, 19 грудня 2020 р.

«Літературно-святковий коктейль» від Святого Миколая

Наближається одне із найчарівніших днів у році – День Святого Миколая. День, коли усі діти чекають подарунків, як винагороду за свої досягнення протягом року. Хтось гарно вчився, хтось  допомагав рідним, хтось досяг великих результатів у спорті, а хтось власною творчістю здобував перемоги у різноманітних конкурсах. У Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відбулася церемонія нагородження учасників Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули-2020»,  який щорічно організовує Національна бібліотека України для дітей. 


Цього разу він проходив у незвичайному форматі «Літературно-святкового коктейлю»  в режимі онлайн - на платформі ZOOM.

Участь у цьому конкурсі брали читачі бібліотек з усієї області в різних номінаціях та вікових групах від 11 до 18 років. 

Протягом усієї зустрічі учасники онлайн спілкування усім разом придумати рецепт святкового коктейлю з унікальними інгредієнтами. До його складу увійшли такі інгредієнти:

гарний настрій;

віра у майбутнє;

поезія;

любов до…;

крихітка щасті;

світосприйняття;

уява;

далі буде.

Кожен з цих складників уособлював одну із семи номінацій, в яких нагороджувалися переможці та отримували віртуальні поздоровлення. Окрім цього всі діти отримають дипломи та пам’ятні подарунки.

Кожний кулінарний шедевр створюється за допомогою справжніх професіоналів, майстрів своєї справи. Для того, щоб наш святковий коктейль став дійсно унікальний потрібен майстер-шеф. Таким майстром, професіоналом, фахівцем своєї справи була гостя - херсонська письменниця, літературний редактор, керівник літературної студії «Контур» Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки, керівник зразкової літературної студії «Ліра» Херсонського Таврійського Ліцею мистецтв і просто талановита людина -  Надія Звягінцева. 

Також в рамках зустрічі ми нагородили 10-річну художницю з міста Херсон, ученицю Херсонської школи мистецтв №1 - Таранченко Дар’ю, яка здобула перемогу в Міжнародному дитячому конкурсі-єднанні “На одній хвилі”.


У цьому конкурсі взяли участь 1551 учасник із України і бібліотек для дітей ближнього зарубіжжя та Євросоюзу. Робота Дар’ї визнана кращою в номінації «Країна починається з тебе».

Щиро дякуємо всім учасникам, вітаємо з нагородами,  бажаємо нових перемог та творчого натхнення! До нових  зустрічей!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.