вівторок, 2 березня 2021 р.

«Магістри» «Академії» вражають!

Видавництво «Академія» засноване у 1993 році і вважається одним із лідерів у сегменті інтелектуальної книги. Нещодавно започаткувало серію книг для читаючої підліткової аудиторії «Модні автори про дорослі проблеми юних».

В цій серії побачили світ книги авторів: Сергія Гридіна, Ірини Мацько, Оксенії Бурлаки, Марти Гулей, Олени Рижко.

Несподіванкою стала нова книга із цієї серії херсонської письменниці Юлії Чернієнко – «Хікі шукають любов», яка щойно вийшла із друку.

Познайомитись із новинкою виявили бажання учні 7-А класу школи № 15. Захід проходив в інтерактивній формі.Діти через предмети-асоціації, які вони знаходили у скриньках, знайомились з героями книги, подіями, родзинками написання твору.

Чекали письменницю і запитання від семикласників, на  які доводилось відверто відповідати. Дітей зацікавило: де авторка знайшла своє кохання, які жанри їй вже підкорились, про що мріє пані Юлія та що б вона змінила у своєму житті?

Допитливі юні читачі дуже хотіли дізнатись, над чим Юлія Чернієнко зараз працює. Тож письменниця привідкрила таємниці своєї творчості і розказала про те, що в найближчому майбутньому порадує своїх прихильників книгами у жанрі фентезі та детективу.

Наприкінці заходу усі учасники отримали від письменниці подарунки – цитати-передбачення із твору «Хікі шукають любов».

Діти побажали письменниці натхнення, а вона натомість побажала, щоб усі заповітні мрії учнів обов’язково здійснились! 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.