понеділок, 22 березня 2021 р.

Весна іде - дива несе!

Кружляє радісно весна!

Знов починаються дива…

В бібліотеці малюки

Читають  файні книжечки!

Вже на деревах з’явилися перші бруньки, прилетіли з вирію перелітні птахи, які вранці співають різними голосами, а з-під талого снігу до сонця потягнулися ніжні голівоньки пролісків. Весна прийшла! Час, коли природа пробуджується від сну, а малюкам та їх батькам хочеться більше рухатися, бувати на свіжому повітрі та якнайчастіше відвідувати Херсонську обласну бібліотеку для дітей імені Дніпрової Чайки.

«Тримаючи в руках» магічно-весняний калейдоскоп, хлопчики та дівчатка з «Читай-компанії» ознайомилися із сезонними змінами в природі, пофантазували, які очі може мати Пані Весна, прослухали та відгадали, кому з перелітних птахів належить певний спів та з’ясували, які квіти є символом цієї мальовничої пори.

А далі розпочалися «Весняні розваги», а саме  - «Весняні турботи звірів», «Що де росте?», «Весна – красна купу свят принесла!».

Та найголовніше, маленькі мандрівники із задоволенням прослухали добірку віршів про весну українських та херсонських поетів.

Тож, маємо надію, що разом з нами та з приходом барвистої, веселої, духмяної та запашної весни гарний настрій у душі наших користувачів збережеться на цілий рік.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.