понеділок, 29 березня 2021 р.

Театр - це диво

28 березня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відбувся справжній аншлаг!

Тиждень дитячого читання розпочався прем’єрою музичної вистави «Пан Коцький» у виконанні акторів літературного театру-студії «Чеширський кіт». Вона поставлена за мотивами однойменної української народної казки у сучасній обробці, також використані фрагменти лібрето Дніпрової Чайки дитячих опер, класичні, народні та авторські музичні твори.

Символічно, що вистава проходить у рік святкування 160-річчя від дня народження Людмили Василевської-Березіної (Дніпрової Чайки) – відомої української письменниці, авторки багатьох казок, віршів, лібрето дитячих опер.Саме через постановку музичної вистави «Пан Коцький» діти-читачі краще пізнають твори українських класиків. Музична п’єса має сучасний характер, але сюжетна лінія витримана і доведена до авторського бачення фіналу. 

На сцені маленькі актори співали, танцювали, імпровізували, додавали кумедні репліки у діалогах, характерні рухи у танцювальних етюдах і хореографічних композиціях.

 

Вистава повчальна для глядачів та відповідальна для маленьких акторів. 

Музичне дійство "Пан Коцький" транслювали у прямому ефірі на сторінці бібліотеки у фейсбук https://www.facebook.com/library.ks.ua.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.