четвер, 22 квітня 2021 р.

Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…

Ми долею усі тепер чорнобильці

До чорного реактора прикуті…


Весна…Час пробудження, любові, розквіту, час, коли тепло приходить повільно. В цю пору природа особливо чиста і цій недоторканій свіжості радіє все навколо. Людина, тварина, квітка. Час свіжих надій та нових життєвих планів. 

У далекому 1986 році мрії десятків тисяч українців вкрились отруйним попелом та природа вже не могла похвалитися своєю чистотою.

Події цієї трагічної дати разом з бібліотекарем сектора абонемента Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки згадали учні 7 класу спеціалізованої школи I-III ступенів №24. Зустріч пройшла в онлайн режимі на платформі ZOOM.


Діти занурились у події 26 квітня, переглянувши відеоролик з документальними кадрами.Бібліотекар презентувала відео-перегляд художньої літератури на тему Чорнобиля, яку можна прочитати у секторі абонемента.


Чорнобильська  атомна електростанція є символом наймасштабнішої  техногенної катастрофи в історії людства.

Трагедія спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-екологічні умови життя. 

Підсумком розповіді про події на ЧАЕС стала вікторина на платформі Кahoot.


На жаль, Чорнобиль не має минулого часу… це – назавжди…


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.