пʼятниця, 23 квітня 2021 р.

Всесвітній день Землі

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі. В цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, що покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Працівники сектору документів іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки не залишилися осторонь, а підтримали акцію:

- створивши тематичну поличку під назвою «Earth SOS»  

- завітавши до учнів 3-4-х класів навчально-виховного комплексу №51 із заходом  «To Protect and Preserve», що в перекладі «Захищати та зберігати». 


Земля – це величезний дар, ресурси якого безмежні, але проблема забруднення навколишнього середовища, на сьогоднішній день, набула глобального характеру. Тож бібліотекар разом із учнями обговорювали екологічні проблеми і, не зважаючи на свій юний вік, вихованці розрізняли види забруднення довкілля - природні: виверження вулканів, землетруси, пожежі, надмірні опади та спричинені діяльністю людини: шкідливі викиди з промислових підприємств, вирубування лісів, використання добрив та нітратів, що призводить до втрати родючості землі, засмічення парків та лісів. 

Щоб покращити екологічний стан планети сьогодні, кожен може внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля: посадити дерево, зберігати електроенергію, піклуватися про тварин, сортувати сміття. А як саме сортувати сміття показала бібліотекар, під час гри

Діти з великим задоволенням та інтересом розкладали «сміття» в сміттєві баки.Майбутнє нашої планети в наших руках, пам’ятайте про це кожного дня!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.