пʼятниця, 25 червня 2021 р.

Шляхами Конституції України

Цьогоріч в Україні 28 червня відзначатимуть  ювілейну 25 річницю  ухвалення Конституції України. Працівники читальної зали Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки з цієї нагоди підготували для своїх читачів правову медіагру «Я і Конституція».

Діти здійснили екскурс в минуле, під час якого довідалися про зводи законів давнього світу, а також цікаві факти сучасності: наприклад, про державу із найдавнішою Конституцією, про країни із найбільшою і найменшою за обсягом Конституціями тощо.

Найбільше вразили їх відомості з історії законотворення у нашій державі. Попередниками сучасної української Конституції виступили «Руська Правда» Ярослава Мудрого, Конституція Пилипа Орлика, державотворчі акти УНР і ЗУНР та інші. А здивував той факт, що у сучасного основного закону України було аж 15 версій-попередниць.


Із великим зацікавленням діти розглядали тематичну виставку «Шляхами Конституції» та пограли в інтерактивну гру «День Конституції України».За підрахунками балів було визначено переможців вікторини, які отримали пам’ятні дипломи!
Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.