середа, 16 червня 2021 р.

Існує книг багато на землі, вони цікаві мудрі і повчальні

З початком літа розпочинається весела пора відпочинку і, звичайно, кожен мріє в цей час опинитися у казці, отримати багато яскравих емоцій та спогадів.
Так, у дитячому садку №35 відбувся справжній казковий аншлаг. А влаштували його бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки. Діти разом з героями казок повинні були  здійснити захоплюючу мандрівку, сповнену чудес, загадок, пісень, танців зі сміхом і жартівними бешкетами. 

Але  зло не дрімає! Як з’ясувалось, всі казки були заховані страшними морськими монстрами, яких не бояться лише морські розбійники. Тож, розглянувши та прочитавши книжки про піратів, було прийнято рішення визволити літературних друзів із заточення. Малеча, дотримуючись усіх піратських правил, перевтілилася на справжніх розбійників морів.

І випробування розпочалися. По-перше морські чудовиська влаштували дітям справжню бурю, під час якої треба було знайти перший шматок карти. Перемагаючи сильний шторм, при якому нічого не видно, дітлахи, впевнено крокували по канату до своєї мети. Це випробування було пройдено. Але наступне не змусило себе чекати. Знов звернулися за допомогою до книги, з якої  малі хоробрі рятівники дізналися про свої здібності. Вони здолали монстра своєю влучністю та отримали  ще одну підказку. 

Але і це ще не все. Піратів чекало дуже важке завдання, бо карту заховав восьминіг, а сам ліг спати. І щоб не розбудити його, всі тихенько проповзли під «сигналізацією», та отримали перемогу над ним.Було ще декілька завдань: розгадати загадки, заспівати пісні, затанцювати, навчитися в'язати вузлики. Та добро, дружба, взаємодопомога допомагали дітям протягом усього нелегкого шляху. Ура! Карта зібрана, місце, де знаходяться казкові герої визначено. Треба тільки підняти якір і вирушати на допомогу. 

Здолавши всі перешкоди та визволивши казкових друзів влаштували танцювальний тріумф. Залишивши собі на згадку незабутні враження, гарний настрій та загальне фото.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.