пʼятниця, 9 липня 2021 р.

Жменька сміху всім на втіху

Якщо ви слідкуєте за Програмою літніх читань Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки  Канікули з книгою-2021 «Читацький календар мрійника», то ви в курсі, що сьогодні ми відзначаємо День дружби усмішки і посмішки.  На думку медиків, сміх благотворно впливає на фізичний стан людини, знімає напругу, знижує кров’яний тиск, продовжує життя.

Ми розділяємо думку лікарів, саме тому  розпочали наш захід з перегляду гумористичного відео і, зарядившись позитивними емоціями, грали в незвичайні кумедні ігри:

«Невагомість» -учасники змагалися хто довше просидить на стільці, піднявши ноги, виявилося, що це завдання не з легких. 

«Вузлики» - дітлахи на швидкість зав'язували вузлики на мотузках, ті хто робив це швидше, допомагали іншим не зважаючи на суперництво.

«Чудовий кидок» - це завдання не абияк розвеселило юнаків, адже вони звикли кидати важкі предмети, які летять далеко, а ось із ватними паличками було складніше, ці предмети аж ніяк не хотіли «літати».

«Хвостики» -  хлопчики та дівчатка намагалися луснути повітряну кульку суперника таким чином, щоб власна залишилася цілою.


«Веселе болото» - дві команди гравців змагалися, хто швидше перетне болото, не оступившись, але діти були настільки дружними, що прийшли до фінішу одночасно.


Після активних ігор, діти перепочили  під час розгадування загадок «з секретами»;  грали в настільну гру «Mimiq» - забирали картки в інших гравців, показуючи при цьому найкумедніші вирази обличчя.

На завершення заходу на всіх чекали запальні танці.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.