понеділок, 15 листопада 2021 р.

Зроби свідомий вибір!

Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки приділяє велику увагу профорієнтаційним заходам для дітей шкіл міста. Сьогодні учні 9-А класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови стали учасниками мотиваційно-профорієнтаційного екскурсу «Зроби свідомий вибір».

Діти разом із модератором зустрічі – Іриною Срібною переглянули пізнавальне відео «Професія – це інвестиція», з’ясували основні складові успіху майбутньої професії та пройшли «7 важливих кроків» до зваженого рішення.Із великим захопленням випускники 9-х класів аналізували типи професій та спробували за особистими якостями співвіднести себе до одного з них: «людина-природа», «людина-людина», «людина-знакова система», «людина-техніка», «людина– художній образ».  

Цікавим відкриттям для учнів стала інформація про «професії-пенсіонери» та професії майбутнього, серед яких: ІТ-медик, кібер-двірник, попереджувач системних екологічних катастроф, біоетик, сіті-фермер, проєктувальник домашніх роботів, інформаційний стиліст, трейдер альтернативних валют, криптографічний фінансист та інші. 


Під час інтерактивної вікторини «Відгадай професію» за допомогою літературних творів-підказок та  якостей-характеристик учасники заходу змогли продемонструвати свою ерудицію та відгадали такі професії як: вчитель, лікар, пожежник, художник та інші.


На завершення зустрічі учні отримали в подарунок кейс інтернет-ресурсів профорієнтаційного спрямування, які обов’язково стануть у нагоді майбутнім абітурієнтам!    


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.