понеділок, 20 грудня 2021 р.

Феєричний фінал "Книжкового Миколая"

З 16 по 19  грудня на Херсонщині проходив VI Південний фестиваль книги та читання "Книжковий Миколай." Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки за підтримки книготоргівельної мережі  «Учбова книга» організувала марафон відкритих зустрічей з письменниками сучасності у вітальні-студії Дніпрової Чайки. Учасники мали змогу долучатись до подій фестивалю в офлайн і онлайн форматах та переглядали стріми на офіційній сторінці бібліотеки в фейсбуці.  

Гостями фестивалю в офлайн форматі стали письменники Херсонщини:  Альона Мовчан, Юлія Чернієнко, Сергій  Осипенко, Ірина Ужеловська, Галина Бокшань, Степан Манукян, Олена Маляренко та  Валентина Нетребич. 

А в онлайн форматі долучились Любов Долик та Любов Відута зі Львова і  Анатолій Шкарін з Херсонщини.

Символічно фестиваль співпав з Національним тижнем читання, тож усі гості пропонували до прочитання глядачам своїх улюблених авторів та книги, щоб кожен бажаючий зміг обрати до душі саме СВОЮ книжку.  

Упродовж  трьох днів марафону 11 авторів розповіли цікаві передісторії написання власних книг та презентували новинки із творчого доробку, говорили про роль книги в житті людини, ділились емоціями та думками про прочитані книги. Із великим захопленням глядачі слухали історії про сімейні традиції та традиції родинного читання. 

На сьогодні вже 6000 глядачів змогли насолодитись віртуальним спілкуванням з улюбленими письменниками.

Бібліотека отримала від гостей найцінніші подарунки - книги, які поповнять фонд бібліотеки та стануть у нагоді всім читачам! 

У вітальні Дніпрової Чайки зовсім скоро розпочнеться новий проєкт «НезвиЧАЙні  історії від херсонських авторів», яким бібліотека продовжить традицію зустрічей з письменниками та їх книгами, який допоможе втамовувати читацьку спрагу  книгоманів до наступного Книжкового Миколая! 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.