вівторок, 8 лютого 2022 р.

Святковий час єднає нас

Аби приєднатися до святкування дня народження  улюбленої бібліотеки не треба долати  десятки кілометрів. Черговий раз Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки зустрілася в онлайні зі своїми віддаленими користувачами, щоб влаштувати для них незвичне торжество.

Учні 3 класу Вадимського закладу повної загальної середньої освіти Мирненської  селищної ради та учні початкових класів Новоолександрівської гімназії Каланчацької селищної ради  познайомились з Домовичком-Казковичком, який вже протягом 98 років є охоронцем книжкової скарбниці, та Чакалкою – головною героїнею книжок сучасного українського дитячого письменника Івана Андрусяка.


Разом з ними вони влаштували літературний фуршет, фірмовою стравою якого був торт «Привітальний», що складався з побажань, які діти писали у чаті.

Також до святкування  приєдналися й інші улюблені герої книжок та мультфільмів: Олаф, Крош та Папус.


Саме вони і влаштовували для маленьких онлайн-гостей цікаві конкурси, ігри  та розваги. Разом вони танцювали, співали розгадували загадки та казкові переплутанки.

Сьогодні для наших користувачів свято завершилось, але ми з нетерпінням чекаємо нових зустрічей, що відбуватимуться протягом місяця. Тож  для багатьох дітей цікаві зустрічі та несподіванки ще попереду!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Додайте ваше ім'я та вік

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.